Servis
0 377 150 060

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoli níže uvedeným způsobem

0 377 150 060* *PO - PÁ od 08:00 do 17:00 hodin

Český Mincovní Obchod® spouští novou online prezentaci – servis, informace a sociální sítě především pro sběratele

Český Mincovní Obchod® svou online prezentaci zcela přepracoval a rozšířil. Vedle e-shopu nabízí nyní specializovaný obchodník s mincemi a ražbami na domovské stránce www.mincovni-obchod.cz také řadu služeb a informací k tématu sběratelství mincí. Kromě toho je značka Český Mincovní Obchod® zastoupena také na sociálních sítích.

Internet představuje nejrychlejší a nepohodlnejší přístup k informacím. Pro rozšíření svých služeb a optimální informovanost zákazníků jsme nyní kompletně přepracovali svou prezentaci na internetu. Byly přidány nové funkce a obsahy. Vedle stránky s e-shopem nabízíme pod značkou Český Mincovní Obchod® také aktuální novinky a informace na nejoblíbenějších sociálních sítích.

Mnoho užitečných informací pro sběratele značky Český Mincovní Obchod®

Na www.mincovni-obchod.cz najdou sběratelé oblíbený e-shop Český Mincovní Obchod® s podrobnými informacemi ke sběratelským předmětům a produktům pro sběratele. Na stránce jsou navíc zodpovězeny všechny otázky k postupům při objednávání a k zákaznickému servisu. Na přehledné webové stránce naleznou zákazníci několika klepnutími odpovědi na všechny otázky. I na www.mincovni-obchod.cz se dozvíte řadu informací k historii značky Český Mincovní Obchod®, k tématu sběratelství a k nejrůznějším tematickým oblastem sbírání mincí. K nové online prezentaci Český Mincovní Obchod® patří také stránka na Facebooku a Googlu+. Sociální síte hrají stále významnější roli, a proto mají mít sběratelé možnost najít v těchto nových médiích aktuální informace.

Více než 30letá zkušenost, více než 10 milionů spokojených zákazníků na celém světě

Český Mincovní Obchod® je obchodní značkou HMK GmbH, Waldaschaff (DE), Zweigniederlassung Kreuzlingen s hlavním sídlem ve Švýcarsku, jednoho z největších specializovaných obchodníků se sběratelskými předměty v mezinárodním měrítku, který má více než 30 let zkušeností v obchodování se sběratelskými kousky. Přes 10 milionů zákazníků po celém světě se spoléhá na HMK GmbH. Díky mezinárodní síti znalců, dlouholetým kontaktu s muzei na celém světě, pravidelným návštěvám na důležitých aukcích a díky spolupráci s významnými umělci a rytci může HMK GmbH nabízet exkluzivní sběratelské kousky, které jsou jinak téměř nedostupné. Pravidelnými návrhy produktu pomáhá Český Mincovní Obchod® a další obchodní značky HMK GmbH zákazníkům pohodlně a jednoduše vytvářet úplné kolekce. Nová internetová stránka www.mincovni-obchod.cz a stránky značky Český Mincovní Obchod® na sociálních sítích doplnují tyto nabídky služeb pro sběratele mincí a ražeb.

Zobrazeno