Servis
0 377 150 060

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoli níže uvedeným způsobem

0 377 150 060* *PO - PÁ od 08:00 do 17:00 hodin

Mimořádné obchodní podmínky při nákupu na splátky

1. Způsob využití

ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHOD® je značkou společnosti HMK V AG. Vaším smluvním partnerem je společnost HMK V AG, Leubernstrasse 6, CH-8280 Kreuzlingen, správní rada: Joachim Wende, obchodní rejstřík kantonu Thurgau, IČO: CHE-357.873.257. 
Tyto Mimořádné obchodní podmínky při nákupu na splátky jsou uzavírány mezi  ČESKÝM MINCOVNÍM OBCHODEM® a koncovým zákazníkem. Doplňují Všeobecné obchodní podmínky ČESKÉHO MINCOVNÍHO OBCHODU® pokud je sjednán nákup na splátky. Tyto Mimořádné obchodní podmínky při nákupu na splátky neplatí pro mimořádné individuální dohody mezi ČESKÝM MINCOVNÍM OBCHODEM® a koncovým zákazníkem například při právních sporech.

2. Předmět dohody o splátkovém prodeji

Nárok na sjednání nákupu na splátky nevzniká automaticky. Dohodou o nákupu na splátky Vám ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHOD® umožňuje rozložit nákupní cenu dohodnutého zboží do více stejných, nebo rozdílných částečných splátek ČESKÉMU MINCOVNÍMU OBCHODU®. Přitom jsou termíny splátek a výše splátek závazně určeny předem ČESKÝM MINCOVNÍM OBCHODEM®. Ve spojitosti s dohodou o nákupu na splátky nejsou využívány žádné úroky ani poplatky za zpracování, tak aby výsledná cena odpovídala celkové prodejní ceně výrobku kromě nákladů na poštovné a balné (pro objednávky přes www.mincovni-obchod.cz viz. Ceny, náklady na dopravu).

3. Právo na odstoupení od smlouvy

Dohodou o nákupu na splátky není nijak dotčeno Vaše zákonné ani smluvní právo na odstoupení od smlouvy a vrácení zboží.

4. Výhrada vlastnictví / Splátky

Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem ČESKÉHO MINCOVNÍHO OBCHODU®. Splátky je nutné splácet na účet ČESKÉHO MINCOVNÍHO OBCHODU® v řádném termínu splátek a řádné výši splátek tak, jak je závazně určeno v dohodě o nákupu na splátky. Je ve Vašem zájmu, aby byly splátky uhrazeny včasně a v řádné výši na účetČESKÉHO MINCOVNÍHO OBCHODU®. Pokud jsou 2 splátky zpožděné, nebo neúplně uhrazené, jsou všechny dosud nesplacené splátky, včetně těch nastávajících okamžitě splatné. Celou zbývající částku pak musíte uhradit v následujících 10 dnech převodem se správným variabilním symbolem na účet ČESKÉHO MINCOVNÍHO OBCHODU®.

Pokud máte jakékoli dotazy obraťte se na náš zákaznický servis:

ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHOD®,
zákaznický servis provozuje TCS Taurus Service s.r.o.,
Plovární 82/ 3, 301 00 Plzeň-Jižní Předměstí
e-mail: servis@mincovni-obchod.cz
pevná linka: +420 377 150 060 Dostupnost: Po-Pá 08:00-17:00 hodin
mobilní č.: +420 725 698 998 (cena volání je podle Vašeho tarifu)

Zobrazeno