Servis
0 377 150 060

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoli níže uvedeným způsobem

0 377 150 060* *PO - PÁ od 08:00 do 17:00 hodin

Fascinace sbíráním mincí – značky Český Mincovní Obchod®

Fascinace sbíráním mincí – s firmou ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHOD Sběratelé jsou vybíravý v dobrém slova smyslu. Proto nabídka od Český Mincovní Obchod® uplácí rozmanitostí mincí a ražeb. Ať se jedná o antické rarity nebo aktuální novinky, cenné investiční mince nebo speciální oběžné mince, samostatné mince nebo ucelené sbírky (edice), sady oběžných mincí bankovní jakosti nebo pamětních mincí z celého světa:

Český Mincovní Obchod® splní téměř všechna sběratelská přání. 

Fascinace pamětními ražbami

Na rozdíl od mince není pamětní nebo sběratelská ražba oficiálním platidlem. Spíše umožňuje vytvářet výrazně tematicky zaměřené sbírky, které v oblasti mincí v této obšírné formě neexistují. Tak vznikly např. náročné dokumentace soudobých dějin na základě vyobrazení důležitých událostí. Mimo jiné slouží ražba také k ocenění významných osobností a jejich zásluh v politice, vědě, umění a kultuře. Představuje tak „časový suvenýr“ – kus historie k zachycení.

Fascinace sbíráním mincí – s firmou ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHODRůzné ražby mincí značky Český Mincovní Obchod® jako např. na počest papeže Benedikta XVI., prvního německého papeže po téměř 500 letech; originální zlatá mince německého císařství „Vilém I.“; měnová ražba „Evropské mikrostáty“, ....

Zpravidla je exkluzivní ražba mince značky Český Mincovní Obchod® z ryzího stříbra nebo také zlata, vyznačuje se bezchybnou kvalitou (zpravidla „Leštěné razidlo“) a emisní náklad je výrazně nižší než u pamětních mincí. 

Fascinace sbíráním mincí – s firmou ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHODDalší ražby mincí nabízené značkou Český Mincovní Obchod®: 004 Official Poppy Coin 25 Cent, Kanada; celosvětově první oběžná mince v barvě Honorius Solidus, antická zlatá mince z roku 393 n.l. ; Dr. Konrad Adenauer ve zlatě: na památku velkého státníka.

 

 

Sběratelské sny Vám uskuteční pouze Český Mincovní Obchod®

Zásilkový obchod s mincemi Český Mincovní Obchod® spolupracuje s mezinárodními partnery a odborníky. Vlastní experti obchodu působí a pro mezinárodní zákazníky obstarávají ražené rarity všude tam, kde lze odhalit nové sběratelské trendy. Po celé zeměkouli pátrá náš zkušený tým po nejukrytějších pokladech. Do sortimentu se dostává po svědomité kontrole výhradně kvalita 1A.

Vysoce kvalitní a exkluzivní mince a ražby naleznete v   e-shopu Český Mincovní Obchod®

Zobrazeno