Servis
0 377 150 060

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoli níže uvedeným způsobem

0 377 150 060* *PO - PÁ od 08:00 do 17:00 hodin

Šperky - vaše výhody

Objednávejte bez poštovného a balného od hodnoty nákupu ve výši 2 750 Kč!

Vybraná nabídka neobvyklých šperků a vkusných značkových hodinek

Máte rádi něco výjimečného? U Českého mincovního obchodu najdete jedinečné Šperky a atraktivní hodinky renomovaných značek v nejvyšší kvalitě pro muže i ženy. Naši šperkovní experti neustále hledají po celém světě zajímavé šperky s různými tématy. Zažijte vkusné a hodnotné šperky v nadčasové eleganci – a pro každou příležitost!

Šperky mimořádné elegance a majestátní krásy

Šperky mimořádné elegance a majestátní krásyChtěla jste si vždy připadat jako princezna? Každý oblíbený šperk Lady Diany Vám propůjčuje opravdovou královskou auru. S těmito přitažlivými šperky majestátní krásy můžete zaujmout i Vy. Naše kouzelné kolekce šperků královských osobností, oblíbených prominentů nebo nesmrtelných idolů vlastní mimořádné charisma svých původních nositelek. Pokud hledáte něco výjimečného, nebo chcete jen podtrhnout svoji ženskost, jsou šperky "Krásných a bohatých" v naší části "Mimořádné kolekce" právě pro Vás to pravé.

Šperky KřesťanstvíNebo se nechte unést naší neobyčejnou tématickou kolekcí, např.Křesťanství nebo Mytologie, do jiných světů a časů. Ať již z doby Keltů, Antiky nebo ruských carů, překrásné prstýnky, náramky a řetízky z dávno zapomenutých kultur, tak jako bájné Atlantidy Vás určitě ohromí.
 

Dokonalé značkové hodinky

Dokonalé značkové hodinkyVedle stylového designu se můžete u našich značkových hodinek spolehnout na nejvyšší kvalitu a dokonalé funkce. V e-shopu Českého mincovního obchodu najdete fascinující automatické hodinky, chronografy, digitální hodinky, elektronické hodinky a kapesní hodinky – vše značkové originály, často z exkluzivní a limitované edice.

U šperků a hodinek Českého mincovního obchodu je spojena kvalita s cenou

U šperků a hodinek Českého mincovního obchodu je spojena kvalita s cenouVšechny naše produkty jsou z vybraných materiálů, např. SWAROVSKI® ELEMENTŮ,  vyrobené s největší pečlivostí. A tak získáte nadlouho radost z Vašeho prstýnku, řetízku, náramku nebo Vašich hodinek od Českého mincovního obchodu. Zároveň dostanete tyto hodnotné kousky za vynikající poměr mezi cenou a kvalitou. Některé z našich šperků a hodinek zasíláme včetně certifikátu a v ušlechtilé šperkovní etui, případně dárkové krabičce.

Servis je naší největší devizou

  • Objednejte si bezpečně a pohodlně online v našem e-shopu Českého mincovního obchodu. Samozřejmostí je i objednávka po telefonu.
  • Můžete si zvolit různé způsoby platby. Garantujeme Vám bezpečnost Vaší platby.
  • Rádi Vám poradíme i osobně, pokud máte otázky k Vaší objednávce, k naší nabídce šperků, hodinek nebo mimořádná přání.

Pokud chcete vědět více o naší nabídce, nebo potřebujete kompetentní poradenství, zavolejte na naší telefonní linku:
+420 377 150 060, nebo mobilní č.: +420 725 698 998 (cena volání je podle Vašeho tarifu)

Na stránku zákaznického servisu

Objednejte si zadarmo náš Zpravodaj Českého mincovního obchodu, tak již nikdy nepropásnete naše atraktivní nabídky a novinky.
Důvěřujte zasilatelství s více než 30 letou mezinárodní tradicí.

více zde

Zobrazeno