Servis
0 377 150 060

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoli níže uvedeným způsobem

0 377 150 060* *PO - PÁ od 08:00 do 17:00 hodin

Produkty ve vybrané sběratelské kvalitě – mince a ražby značky Český Mincovní Obchod®

Produkty ve vybrané sběratelské kvalitě – mince a ražby od firmy ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHODMožná již držíte žádaný sběratelský kousek, který jsme pro Vás s láskou vybrali a s maximální pečlivostí zabalili, ve svých rukách. Každý kus naši vyškolení spolupracovníci zkontrolují a posoudí, teprve poté opustí náš zásilkový obchod. To Vám zaručí nejvyšší kvalitu a jistotu.

Přejeme Vám, abyste měli ze svého sběratelského kousku a sbírky radost!
Těší nás, že Vás smíme doprovázet a pomáhat Vám při Vašem krásném a zajímavém sběratelském koníčku.


Žádané mincovní rarity a limitované edice nejvyšší kvality ražby

  • Oficiální sběratelské ražby, např. vyhledávané oficiální ražby Vatikánu nebo další tzv. rarity mikrostátů – vše v bankovní jakosti značky Český Mincovní Obchod®.
  • Většina mincovních edic značky Český Mincovní Obchod® je přísně omezena na nejmenší množství, která jsou výrazně nižší než u známých investičních mincí, např. Krügerrand, nebo také výrazně nižší než státní emise pamětních mincí.
  • Znak maximální kvality mincí a ražeb značky Český Mincovní Obchod® je razítko PP (= „leštěné razidlo“, resp. „ražební lesk“). Jak označení jasně říká, má taková ražba zrcadlově lesklé pozadí, na kterém matný motiv ražby vyniká zvláště působivě. Toho se dosahuje tak, že předtím, než se pokračuje v ražbě dalších 100 mincí, se razidlo v průběhu razicícho procesu opakovaně leští.

Produkty ve vybrané sběratelské kvalitě – mince a ražby od firmy ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHOD

Zleva doprava:10eurová pamětní mince SRN, zlatá euromince „20 let německé jednoty“, Krügerrand 1 unce 2009; sada euromincí Vatikán 2011, sada euromincí s motivem, fotbalové ražby „jedenáctka století FCB“ u Český Mincovní Obchod®.

Zaručená pravost – hodnoty pro generace

Certifikát pravosti a listina o vlastnictví od firmy ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHODU ražeb ze vzácných kovů jako zlato a stříbro Vám potvrdí zvláštní certifikát pravosti značky Český Mincovní Obchod® pravost vzácných kovů, uvedené emisní náklady a přísnou celosvětovou limitaci.

Zde se Vám nabízí šance vytvářet trvalé hodnoty pro generace. V únoru 2011 překročila cena zlata poprvé dokonce rekordní hodnotu 1400 dolarů za unci! A také „malý bratříček“, stříbro, zažilo podobně prudký vzestup jako zlato.

Listiny o vlastnictví od Český Mincovní Obchod® jsou jednotlivě očíslované a potvrzují černé na bílém kvalitativní znaky Vaší kompletní sbírky. Je to srovnatelné s technickým průkazem Vašeho vozidla. Ten rovněž potřebujete, když jej chcete prodat. Při pozdějším prodeji proto může být Listina o vlastnictví od Český Mincovní Obchod® podobně důležitá.

Reprezentativní a ochranné uložení sbírky

Reprezentativní a ochranné uložení sbírky od firmy ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHODNezáleží na tom, zda se rozhodnete pro tematickou sbírku, sbírku euromincí, sbírku mincí jednotlivé země nebo pro historické mince od Český Mincovní Obchod® – naše luxusní dřevěná kazeta je jakýsi smoking pro Vaši sbírku. Ochrání nejen Vaše exponáty před prachem, znečištěním a předčasným stárnutím, ale je vhodná i pro sváteční prezentaci sbírky přátelům z okruhu sběratelů! Kvalitní dřevěnou kazetu obdržíte zdarma v rámci mnoha kompletních edicí. Pro ostatní sbírky máte možnost získat pečlivě navržené sběratelské album s tematickým designem.

 

Zjistěte více o:
Fascinaci sbíráním mincí a ražeb >>
Zrodu ražby mince >>

Vysoce kvalitní a exkluzivní mince a ražby naleznete zde v  online obchodu Český Mincovní Obchod®

Zobrazeno