Servis
0 377 150 060

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoli níže uvedeným způsobem

0 377 150 060* *PO - PÁ od 08:00 do 17:00 hodin

Český Mincovní Obchod® – Váš tradiční obchod se sběratelskými mincemi a ražbami

Český Mincovní Obchod – Váš tradiční obchod se sběratelskými mincemi a ražbami

Pro koho je sběratelství koníčkem, ten se ve volném čase zabývá jednou z nejkrásnějších aktivit, jejíž rozmanitost a fascinaci nelze s ničím srovnávat. Při sbírání a rozšiřování kolekce se potkávají historický, kulturní a ideový význam jednotlivých sběratelských pokladů a jedinečná radost z vlastnictví, aranžování a prezentování exkluzivních kousků.

Váš průvodce na cestě k exkluzivním kolekcím
Český Mincovní Obchod® je spolehlivý a kompetentní partner sběratelské komunity v České republice, pokud se jedná a mimořádné sběratelské kousky mincí a ražeb. Cílem značky Český Mincovní Obchod® je podporovat zákazníky při vytváření exkluzivních kolekcí – neboť není nic krásnějšího než pozorovat, jak se vlastní sbírka postupně rozrůstá. Přitom se Český Mincovní Obchod® zaměřuje svým servisem nejen na začínající sběratele, ale i na zapálené sběratelské nadšence.

Vaše výhody >>

Komfortní sběratelský servis >>

Exkluzivní produkty >>

Máte otázky? >>

Více než 30letá zkušenost – více než 10 milionů spokojených zákazníků na celém světě

Sběratelský servis Český Mincovní Obchod – sbírání nemůže být snadnější

Jako obchodní značka společnosti HMK V AG, jednoho z předních světových specializovaných obchodníků se sběratelskými předměty, má i Český Mincovní Obchod® více než 30 let zkušeností ve sběratelské oblasti. Díky mezinárodní síti znalců, účasti na aukcích a v muzeích po celém světě získáváme mince a ražby, ke kterým by měli jednotliví sběratelé přístup jen velmi těžko nebo dokonce vůbec.

V úzké spolupráci s významnými umělci a rytci pomáhá Český Mincovní Obchod® uskutečňovat mimořádné sběratelské sny z nejrůznějších tematických oblastí, např. ražby mincí k historickým a náboženským tématům, i z tematických oblastí jednotlivých zemí, ražby ke sportovním událostem nebo euromince.

Přes 10 milionů spokojených zákazníků ve více než 10 zemích důvěřuje Český Mincovní Obchod® a dalším obchodním značkám společnosti HMK V AG a spoléhá se na nekomplikované dodání poštou prostřednictvím mezinárodních zásilkových služeb.

Sběratelský servis Českého Mincovního Obchodu® – sbírání nemůže být snadnější

Sběratelský servis Český Mincovní Obchod – sbírání nemůže být snadnější

S pomocí našeho exkluzivního sběratelského servisu je vytváření vlastních kolekcí mincí a ražeb tak jednoduché jako nikdy předtím. Máte krásný sběratelský kousek a ptáte se, jakou kolekci byste z něj mohli vytvořit, nebo jaké další předměty by se k němu hodily? Pomáháme svým zákazníkům najít odpovědi na nejobtížnější otázky.

Přenechejte nám náročné rešerše a organizování vytoužených mincí. Užívejte si své sbírky a pozorujte, jak se rozrůstá. Jednodušší než u Českého Mincovního Obchodu® nemůže sbírání mincí a ražeb být.
Více informací ke sběratelskému servisu >>

Zobrazeno