Servis
0 377 150 060

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoli níže uvedeným způsobem

0 377 150 060* *PO - PÁ od 08:00 do 17:00 hodin
700,00 Kč VAŠE ÚSPORA

Náhrdelník "Královské barvy"

  • Efektní náhrdelník s pravými Swarovski Elementy
  • Šperky královen v majestátní rubínové barvě
  • Vysoce kvalitní zpracování
  • Doručitelné do 7 dní

Cena: 1199,00 Kč * 499,00 Kč
Celková cena: 499,00 Kč
Ušetříte 700,00 Kč

Ceny včetně DPH plus náklady na dopravu

Buďte i Vy královnou! Český mincovní obchod  představuje - pro Vás nebo jako jedinečný dárek -... více
Náhrdelník "Královské barvy"

Buďte i Vy královnou! Český mincovní obchod  představuje - pro Vás nebo jako jedinečný dárek - přenádherný náhrdelník "Královské barvy" v majestátní rubínově červené, s pravými Swarovski Elementya vkusnými početnými třpytivými kamínky čirého krišťálu!

Červená barva je už ode dávna barvou královskou, u Římanů byla již od středověku vnímána jako jasné znamení moci a bohatství. Není proto divu, že také královny minulých i dnešních časů preferovaly šperky červených barev. Císařovna Sissi milovala, když mohla zvýraznit svou krásu rubínovými šperky z pozůstalosti Marie Antoinetty. Královna Maxima upřednostňovala, stejně jako předtím její matka královna Beatrix, nošení vzácných rubínových šperků k výjimečným příležitostem. A královna Alžběta II. nosí majstátní červenou v podobě rubínového náhrdelníku "County of Cornwall".

Naši návrháři šperků přijali tento královský šperk ve vznešené rubínově červené jako předlohu pro vytvoření skutečně královské kolekce - pro dnešníženy! Protože každá žena je královna, měla by mít možnost zažít ten královský pocit! Vyhřívejte se v královské záři a noste tyto šperky v majestátní rubínově červené - pro svůj osobní, okouzlující vzhled! Nebo obdarujte někoho, kdo je ve Vašich očích a ve Vašem srdci královnou, tímto unikátním doplňkem - šperkem s rubínově červenými Swarovski Elementy, upraveným vzácným kovem rhodium.

Nedovolte, aby Vám tato jedinečná příležitost unikla! Objednejte si unikátní kolekci šperků "Královské barvy" upravenou vzácným rhodiem, sestávající z přívěsku a řetízku v exkluzivní šperkovnici.

Podrobnosti
Legování: Rhodiováno
Swarovski: Swarovski krystaly

Unser Service für Sie

FAQ’s und Mehr

Telefonische
Beratung

01805-312-512* *14 Cent/Min. a.d. Festnetz; max. 42 Cent/Min. a.d. Mobilfunk> Jetzt anrufen oder Kontaktanfrage senden
Zobrazeno