XXXL čestná ražba „John F. Kennedy“

Výr. č..: 2200251nyní 2179 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Mimořádná emise k 100. narozeninám
  • Na počest 35. prezidenta USA Johna F. Kennedyho
  • Nákladně zušlechtěné ryzím zlatem (999/1 000)
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Prezidenti USA Jumbo s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
John Fitzgerald Kennedy se narodil 29. května 1917. Už v roce 1947 se stal členem kongresu, v roce 1953 byl senátorem. Roku 1961 byl zvolen jako 35. prezident USA. John F. Kennedy nadchl celou Ameriku, ale i celý svět svým mladistvým šarmem, příjemným vzhledem a jasným rozumem. Jeho silná vůle a jeho politická odbornost pomohli národu v těžké situaci, jak byla Kubánská krize, rozdělení Berlína, krize kvůli segregace černošského obyvatelstva a Válka ve Vietnamu. Své vize prosazoval i v dobách velkých výzev - ve své době měl velmi smělý a neuvěřitelný plán, do konce desetiletí poslat lidskou posádku na Měsíc a zajistit její bezpečný návrat. V pátek 22. listopadu 1963 ukončila život tohoto nadějného politika kulka atentátníka v Dallasu. I dnes, více než 50 let od tohoto tragického momentu zůstává John F. Kennedy jedním z nejoblíbenějších a nejčastěji zmiňovaných prezidentů Spojených států amerických.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních kolekcí Materiál Zlato
Hmotnost 376 g Rozměry Průměr: 100 mm
Kvalita Leštěné razidlo Zem? USA
Zadní strana Znak USA Přední strana John F. Kennedy
Zušlecht?ní Pozlacené Materiál (detaily) Nákladně zušlechtěné ryzím zlatem (999/1 000)
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství