Tesák „Buffalo Bill“

Výr. č..: 5279204

namísto 1145 Kč


nyní 199 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Čepel z prvotřídní nerezavějící ocel
  • Umělecky zpracovaný motiv Buffalo Billa vytvořený laserem
  • Ušlechtile zpracovaná rukojeť
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Divoký západ Bowie nože s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Když William Frederick Cody spatřil 26. února 1846 světlo světa ve Scott County, což je malá obec ve státě Iowa, nikdo netušil, že z tohoto něžného chlapce vyroste jedna z nejvýraznějších osobností divokého západu. Jméno "Buffalo Bill" získal tento drsný pionýr svou schopností lovit bizony. Podle legendy složil 4280 zvířat za pouhých 18 měsíců.
Detaily
Limitace neznámý Materiál Nerezová ocel
Hmotnost ca. 150 g Kvalita sběratelský nůž
Délka ca. 23 cm Délka čepele ca. 13 cm
Materiál (detaily) Nerezový nůž   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství