Servis
0 377 150 060

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoli níže uvedeným způsobem

0 377 150 060* *PO - PÁ od 08:00 do 17:00 hodin

Spolehlivý partner pro sběratele – Český Mincovní Obchod® přesvědčuje velmi dobrým zákaznickým servisem

Spokojenost zákazníků je pro náš úspěch rozhodující. Jsme jeden z předních specialistů na mince a ražby v České republice, nyní v rámci ankety mezi klienty prověřoval kvalitu svého zákaznického servisu. Více než 90 procent zákazníků hodnotilo naše poskytované služby jako velmi dobré a dobré.

Firmy se nemohou poměřovat pouze svými produkty, ale i službami, které poskytují svým zákazníkům. Právě v zasilatelském obchodě musejí pracovníci zákaznického servisu umět kompetentně odpovědět na všechny dotazy týkající se nabízeného zboží, objednávek, vracených zásilek, plateb atd.. Český Mincovní Obchod®, jeden z předních specializovaných obchodníků se sběratelskými mincemi a ražbami v České republice, nyní v rámci ankety nechal své služby ohodnotit zákazníky.

Výsledek ankety značky Český Mincovní Obchod® je jednoznačný: 90 procent dotázaných hodnotilo odbornou způsobilost i telefonickou dosažitelnost jako dobré až velmi dobré. Příznivě hodnocena byla rovněž přívětivost a zdvořilost zaměstnanců. Důležitou roli hraje i doba dodání, neboť náruživí sběratelé přirozeně chtějí mít své zboží co nejrychleji. Také s ohledem na termíny dodání byl přístup značky Český Mincovní Obchod® oceněn jako velmi vstřícný ke klientům. Převážná většina zákazníků je s dodacími lhůtami tohoto specialisty velmi spokojena.

S dobrým výsledkem ankety jsou zástupci značky Český Mincovní Obchod® velmi spokojeni. Kompetentní a přívětivá péče o zákazníky jsou pro zasilatelskou společnost důležitou známkou kvality. Optimální plnění požadavků sběratelů je součástí filozofie značky Český Mincovní Obchod®. A k ní patří i dobrý zákaznický servis. Proto se Český Mincovní Obchod® i nadále bude snažit poskytovat svým klientům co nejlepší služby. zákaznický servis
Výsledky aktuální ankety Českého mincovního obchodu®

Grafika: Český Mincovní Obchod®

Zobrazeno