Pamětní ražba “Zikmund Lucemburský”

Výr. č..: 9174351nyní 1799 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • K 580. výročí úmrtí krále a císaře Zikmunda Lucemburského
  • Zušlechtěno ryzím zlatem a nákladnou barevnou aplikací
  • Nejvyšší kvalita ražby, tzv. „leštěné razidlo“
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Bohemia Luxemburgum s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Zikmund byl velmi významnou osobností své doby: panoval ve velké části Evropy! Ať už jako braniborský kurfiřt, král maďarský a chorvatský, markrabě moravský a král český - ale také král Říše římské. Zikmund Lucemburský změnil svojí obrovskou ctižádostí a strategickými rozhodnutími obraz celého kontinentu. Byl velmi vzdělaný, mluvil plynule sedmi jazyky a byl považován za velmi chytrého panovníka. Narodil se jako syn císaře Karla IV. a Alžběty Pomořanské. Zemřel 9. prosince 1437 ve Znojmě. Letos si připomínáme 580. výročí jeho úmrtí - a to touto exkluzivní gigantickou ražbou.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních kolekcí Materiál Měď
Hmotnost 110 g Rok vydání 2017
Rozměry Průměr: 70 mm Kvalita Leštěné razidlo
Doba 2017 Zadní strana Lucemburské Čechy
Přední strana Zikmund Lucemburský Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) pozlacená měď   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství


Český Mincovní Obchod® používá Cookies, aby pro Vás mohl zabezpečit co nejlepší služby. Pokud chcete i nadále prohlížet naše webové stránky, potvrďte svůj souhlas s používáním Cookies.
x