Pamětní ražba "Svatořečení Matky Terezy"

Výr. č..: 1963319nyní 1350 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Na počest svatořečení Matky Terezy
  • S pravým Swarovski krystalem
  • Na fresky Disputace o svátosti z Apoštolského paláce ve Vatikánu
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Svatí katolické církve s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Tento rok v září byla papežem Františkem svatořečena zřejmě světově nejznámější řádová sestra a nositelka Nobelovy ceny za mír – Matka Tereza! Díky její činnosti ve slumech v Kalkatě byla světově proslulá jako "Anděl chudých".

V roce 1979 jí byla propůjčena za její celoživotní činnost Nobelova cenu za mír. Již šest let po jejím úmrtí v roce 1997 blahořečil papež Jan Pavel II. Matku Terezu ve vůbec nejkratším řízení v historii katolické církve. Jan Pavel II. jí přitom nazval "dárkem církve světu".
Detaily
Limitace 9 999 kompletní edice Materiál Měď
Hmotnost 32 g Rok vydání 2016
Rozměry Rozměry: 40 mm Kvalita Leštěné razidlo
Doba po roce 2016 Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) Pozlacená měď s barevnou aplikací   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství