Pamětní ražba „Rudolf II.“

Výr. č..: 9173514

namísto 999 Kč


nyní 199 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Na počest posledního panovníka vládnoucího v Čechách
  • Zušlechtěno ryzím zlatem (999/1 000)
  • Na pouhých na 9 999 kompletních kolekcí
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Rudolfínské Čechy + s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Rudolf II. se narodil na habsburském dvoře 18. července roku 1552 a od svých dvanácti do osmnácti let žil na dvoře svého strýce, krále Filipa II., ve Španělsku. Jeho otec byl císař Maxmilián II., jeho matka Anna byla dcerou Karla V. Rudolf II. se ve věku dvaceti let stal králem Maďarska, o tři roky později, byl jmenován českým králem. Když jeho otec o rok později překvapivě zemřel, stal se jeho nástupcem a císařem Říše římské. Prahu si zvolil jako svou císařskou rezidenci a hlavní město. Během jeho vlády, zažila Praha takový kulturní rozkvět, jaký později již nikdy nezažila. Praha se tak stala středobodem vědy, umění a alchymie. Díky tomu získala přezdívku „magická Praha“.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních edic Materiál Měď
Hmotnost 32 g Rok vydání 2016
Rozměry Průměr 40 mm Kvalita leštěné razidlo
Doba po roce 2016 Zadní strana Rudolfínské Čechy
Přední strana Rudolf II. Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) Pozlacená měď   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství