Pamětní ražba „Marie Terezie“

Výr. č..: 9176812nyní 1349 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Marie Terezie - nejvlivnější panovnice své doby
  • Ryzím zlatem (999/1 000) s nákladnou barevnou
  • 9 999 kompletních kolekcí
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Marie Terezie s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Marie Terezie ovlivňovala ve velkém měřítku politické, hospodářské, kulturní i vojenské dějiny dvojité monarchie Rakousko Uherska a byla jedinou panovnicí v 650 leté historii habsburské dynastie. Celé období jejího vládnutí tak bylo nazýváno Tereziánský epochou. Jakožto nejvýznamnější panovnice své doby, a matka šestnácti dětí, prosadila významné vnitřní reformy v hospodářství, vzdělání a ústavě. Velmi oblíbenou pamětní mincí se stal Tereziánský tolar, jehož sláva překročila hranice Svaté říše římské. I když nebyla Marie Terezie nikdy korunována císařovnou, byl s ní tento titul vždy spojován: ačkoli byl její manžel oficiálním regentem, Marie Terezie ve skutečnosti sama vládla. Tato jedinečná limitovaná čestná ražba „Marie Terezie“ zušlechtěná ryzím zlatem připomíná 300. výročí narození této významné panovnice.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních kolekcí Materiál Měď
Hmotnost 32 g Rok vydání 2017
Rozměry Průměr 40 mm Kvalita Leštěné razidlo
Zadní strana Marie Terezie Přední strana Marie Terezie
Zušlecht?ní Pozlacené Materiál (detaily) Pozlacená měď s barev. potiskem + Swarowski
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství