Pamětní ražba „12 Apoštolů ve zlatě”

Výr. č..: 9035025

namísto 1661 Kč


nyní 599 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Dejiny krestanství na exkluzivní zlaté ražbe
  • V nejvyšší kvalite tzv. „leštené razidlo“
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice 12 Apoštolů ve zlatě s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Podle nich byl pojmenován „Apoštolský vek“: 12 apoštolu Ježíše Krista! Dejiny apoštolu jsou neoddelitelne spojeny s krestanskou vírou. Zvlášte duležité je vytvárení obrazu poslední vecere, pri nemž se Ježíš delí o chléb a víno se svými ucedníky, pri vedomí toho, že zemre pro záchranu lidstva. Apoštolové, které si osobne vybral jej doprovázeli pred i po jeho smrti. Jako verní následovníci rozšírili v apoštolském veku poselství Boží mezi lidmi, riskujíce své životy. Mnozí z apoštolu byli umuceni, jejich význam pro šírení krestanství je ale o to vetší.

Na averzu „Apoštolského tolaru“ z pravého zlata jsou ztvárneny krestanské symboly a uveden výcet Ježíšových 12 vyvolených ucedníku, seskupených kolem jeho obrazu v kruhu uprostred ražby. Na reverzu tolaru je v mistrovské rucní práci do detailu vypodobnena Poslední vecere Páne se svými 12 apoštoly.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních kolekcí Materiál Zlato
Hmotnost 0,50 g Rozměry Rozměry: 11 mm
Kvalita Leštěné razidlo Doba 2005 až 2009
Zadní strana večeře Páně Přední strana 12 Apoštolů
Materiál (detaily) Zlato 585/1000   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství


Český Mincovní Obchod® používá Cookies, aby pro Vás mohl zabezpečit co nejlepší služby. Pokud chcete i nadále prohlížet naše webové stránky, potvrďte svůj souhlas s používáním Cookies.
x