Národní ražba „Přemysl Otakar I.“

Výr. č..: 9176151nyní 1229 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Drahocenná národní ražba
  • Zušlechtěno ryzím zlatem (999/1 000)
  • Přísně limitovaný náklad
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Přemyslovští králové s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Přemysl Otakar I. se narodil jako nejstarší syn krále Vladislava II. a Judity Durynské. Po mnoha politických střetech s jeho soupeři byl v roce 1198 korunován českým králem. V době jeho vlády země prosperovala díky reformám v zemědělství a těžbě. Pro Přemysla Otakara I. bylo největším triumfem, když budoucí římsko-německý císař Fridrich II. v roce 1212 vydal Zlatou bulu sicilskou v níž uznal nezávislost českého království. Ta potvrzovala Přemyslovi dědičnou královskou hodnost. Za jeho vlády byla založena mnohá královská města a také se změnil znak českého státu ze svatováclavské orlice na českého lva. 15. prosince roku 1230 pak tento velký český král umírá.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních edic Materiál Měď
Hmotnost 32 g Rok vydání 2016
Rozměry Průměr 40 mm Kvalita leštěné razidlo
Doba po roce 2016 Zadní strana Přemyslovští králové
Přední strana Otakar I. Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) Pozlacená měď s barevnou aplikací   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství