Mimořádná zlatá ražbu „Karel IV.“

Výr. č..: 2880282

namísto 2639 Kč


nyní 699 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • K 700. výročí narození nejvýznamnějšího českého panovníka
  • Mistrovský portrét Karla IV.
  • Z pravého zlata (585/1 000)
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Vita Caroli s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Císař Karel IV. byl jedním z největších panovníků evropské historie: roku 1346 byl korunován římsko-německým králem, roku 1347 byl zvolen králem Českého království a roku 1355 byl korunován jako císař Svaté říše Římské. Pode jeho vládou bylo České království po desítky let středem říše: císař Karel IV. vystavěl Prahu jako svoje sídlo. Gigantická ražba zobrazuje na přední straně portrét císaře Karla IV. z obrazu známého českého malíře Karla Liebschera. Na zadní straně je Svatováclavská orlice a český lev.
Detaily
Limitace 9 999 kompletní edic Materiál Zlato
Hmotnost 0,50 g Rok vydání 2017
Rozměry Průměr: 11 mm Kvalita Leštěné razidlo
Zadní strana Vita Caroli Přední strana Karel IV
Materiál (detaily) Zlato (585/1.000)   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství


Český Mincovní Obchod® používá Cookies, aby pro Vás mohl zabezpečit co nejlepší služby. Pokud chcete i nadále prohlížet naše webové stránky, potvrďte svůj souhlas s používáním Cookies.
x