Mimořádná ražba „Princezna Diana“

Výr. č..: 1950851

namísto 1329 Kč


nyní 199 Kč
namísto 1 329 Kč


nyní 199 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Jak připomínka „Anglické růže“ Lady Diany
  • S nákladnou barevnou aplikací
  • S pravým SWAROVSKI ELEMENTEM
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Život a dědictví princ. Diany s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Diana prožila sen každé dívky – se svým princem zažila svatbu snů 20 století! Když měla 29. července 1981 svatbu s princem Charlesem, lemovalo ulice od Buckinhamského paláce ke katedrále svatého Pavla více než půl milionu lidí a u svých televizních přijímačů sledovalo živě svatbu snů kolem 750 milionů diváků. Během jejich manželství se princezna Diana zapojila do četných charitativních projektů. Ve svých 36 letech zemřela „královna lidských srdcí“ neočekávaně při automobilové nehodě 31. srpna 1997 v Paříži. Její smrt vyvolala soucit a hluboký žal po celém světě. Zajistěte si tuto mimořádnou pamětní ražbu nákladně zušlechtěnou ryzím zlatem, čistým stříbrem a pravými SWAROVSKI ELEMENTY. Je to opravdu královský sběratelský poklad.
Detaily
Limitace 9 999 kompetních edic Materiál Postříbřená měď s část. pozlacením
Hmotnost 32 g Rok vydání 2017
Rozměry Průměr: 40 mm Kvalita Leštěné razidlo
Doba Po roce 2016 Zadní strana Život a dědictví
Přední strana Diana - princezna Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) Postříbřená měď s část. pozlacením   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství


Český Mincovní Obchod® používá Cookies, aby pro Vás mohl zabezpečit co nejlepší služby. Pokud chcete i nadále prohlížet naše webové stránky, potvrďte svůj souhlas s používáním Cookies.
x