Mimořádná ražba „Praotec Čech“

Výr. č..: 9174371nyní 1145 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Na počest legendárního předka všech Čechů
  • Nákladne zušlechtené ryzím zlatem (999/1 000)
  • Nejvyšší kvalita, tzv. „leštené razidlo“
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Ze starých pověstí s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Praotec Čech je zřejmě nejznámější osobou českých pověstí: podle nich je praotcem všech Čechů. Podle Dalimilovy kroniky přišel praotec Čech se svými šesti bratry a jejich rodinami, kteří hledali novou vlast až na úpatí Řípu.
Zatímco ostatní odpočívali, vystoupil praotec Čech na tuto horu, odkud obhlédl celou neobydlenou zemi. A když se zeptal svých bratrů jak by se měla tato země jmenovat, odpověděli společně: „Podle tebe!“. A tak se zrodily Čechy!

Každá země má svoje vlastní pověsti a legendy. Smyslem a úkolem těchto lidových a často vyprávěných příběhu je posílit národnostní uvědomění!
I my jsme jako Češi velmi hrdí na svoje vlastní pověsti. Mimořádně známou osobností těchto pověstí je právě praotec Čech!
Detaily
Limitace 9 999 kompletních edic Materiál Měď
Hmotnost 32 g Rok vydání 2017
Rozměry Průměr 40 mm Kvalita Leštěné razidlo
Zadní strana Ze starých pověstí Přední strana Praotec Čech
Zušlecht?ní Pozlacené a potříbřené Materiál (detaily) postříbřená a pozlacená měď
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství


Český Mincovní Obchod® používá Cookies, aby pro Vás mohl zabezpečit co nejlepší služby. Pokud chcete i nadále prohlížet naše webové stránky, potvrďte svůj souhlas s používáním Cookies.
x