Gigantická ražba „Zakladatelé Československa“

Výr. č..: 9174451nyní 2249 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Emise ke 100. výročí založení Československa
  • S pravými Swarovski krystaly
  • Limitováno celosvětově na pouhých 1 918 kompletních sad
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice 100 let Ceskoslovenská republ. s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Tuto významnou událost si připomeneme po sté: 28. říjen 1918 je jedním z nejvýznamnějších dnů v celé naší historii!

Tento den je spojen s kapitulací císařsko královské monarchie a koncem 1. Světové války. Je ale také dnem, kdy se narodil společný stát Čechů a Slováků! Československý stát vznikl roku 1918 po 1. světové válce a rozpadu rakouskouherské monarchie. Již v průběhu války započaly přípravy, na kterých se velkou měrou podíleli tito tři muži: filozof, spisovatel, profesor sociologie a politik Tomáš Garrigue Masaryk, slovenský politik, astronom, diplomat, vojenský pilot a pozdější generál Milan Rastislav Štefánik a filozof a politik Edvard Beneš. Jim se podařilo přesvědčit vítězné mocnosti k založení československého státu. Masaryk byl prvním prezidentem nově vytvořeného Československa, Edvard Beneš ministrem zahraničí a Milan Rastislav Štefánik prvním ministrem války.

Na počest zakladatelů Československa připravil Český mincovní obchod tuto jedinečnou nabídku s gigantickou ražbou „Zakladatelé Československa“.
Detaily
Limitace 1 918 kompletních kolekcí Materiál Měď
Hmotnost 110 g Rok vydání 2017
Rozměry Průměr 70 mm Kvalita leštěné razidlo
Doba po roce 2016 Zadní strana 1918
Přední strana Zakladatelé Československa Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) pozlacená měď   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství