Gigantická ražba "Upálení mistra Jana Husa"

Výr. č..: 9173623nyní 1795 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Jan Hus - mučedník, reformátor a kazatel
  • Zušlechtěna vrstvou ryzího zlata (999/1 000)
  • Limitováno na pouhých 1 415 kompletních vydání
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Život Mistra Jana Husa + s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Téměř o 100 let dříve nežli Martin Luther se pokoušel teolog, profesor a rektor Karlovy univerzity Jan Hus reformovat církev. Jan Hus přispěl velkým dílem k psané češtině a podílel se i na překladu bible do českého jazyka. Jeho kázání probíhala nikoli v latině, jak bývalo zvykem, ale v jeho mateřském jazyce, tak, že tomu rozuměl celý národ. Jan Hus kritizoval církevní vlastnictví majetků, chtivost a chamtivost kléru a jeho neřestný život. Když mu bylo zakázáno kázat, putoval Jan Hus po českých zemích. Jan Hus byl 6. července roku 1415 koncilem odsouzen za kacířství ke smrti upálením. Bránil se odvolat svoje učení a tak byl tentýž den společně se svými spisy veřejně upálen. Smrt tohoto českého kazatele posléze vedla k husitské revoluci.
Detaily
Limitace 1 415 kompletních edic Materiál Měď
Hmotnost 110 g Rozměry Rozměry: 70 mm
Kvalita Leštěné razidlo Doba 2015
Zadní strana Život Jana Husa Přední strana Upálení mistra Jana
Zušlecht?ní Pozlacené Materiál (detaily) Pozlacená měď
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství