Gigantická ražba „Přemysl Oráč“

Výr. č..: 9174701

namísto 2249 Kč


nyní 249 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Jedinečná XXL ražba na počest legendárního Přemyslovce
  • Zušlechtěno ryzím zlatem (999/1 000)
  • Více jak 14x větší a 78x těžší nežli běžná 5 korunová mince
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice České pověsti a báje s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Každý z nás vyrůstal se starými pověstmi ve kterých se setkával s legendárními postavami naší historie: Mezi nimi byl i Přemysl Oráč.

Je předkem všech Přemyslovců – jednoho z nejmocnějších evropských panovnických rodů 13. století. A přitom tato legenda začíná zcela jinak než je u knížecího rodu běžné. Přemysl oře sám svoje pole, pomáhají mu jen dva voli. A Libuše, s jejíž vládou byli muži nespokojeni, vysílá své posly právě do Stadic k Přemyslovi. Tam mají podle jejího proroctví najít muže, který „oře se dvěma voly“ a který sedá u „železného stolu“. Vyslanci jsou překvapeni když najdou Přemysla na poli. Ten je pozve ke svému stolu aby se posilnili – k „železnému stolu“. Přemysl je poté pozván na Libušin hrad, kde se s ní ožení a stane se knížetem České země. A to je začátek slavného přemyslovského rodu!
Detaily
Limitace 9999 kompletních edic Materiál Měď
Hmotnost 110 g Rok vydání 2018
Rozměry Průměr 70 mm Kvalita Leštěné razidlo
Doba po roce 2016 Zadní strana České pověsti a báje
Přední strana Přemysl Oráč Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) Pozlacená měď s barev. potiskem   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství