Gigantická ražba „František Josef I.“

Výr. č..: 9037451

namísto 1195 Kč


nyní 299 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • XXL ražba ke 170. výročí korunovace
  • Zušlechtěno ryzím zlatem (999/1 000)
  • S nákladnou barevnou aplikací
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Panovníci ceských zemí s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
František Josef I. byl poslední velký panovník Evropy a Rakouskouherského císařství. Již ve svých 18 letech se stal císařem a králem uherským. 24. dubna roku 1854 se oženil ve vídeňském Augustiniánském kostele s teprve 16-letou Alžbětou Bavorskou (Sissi). To byla SVATBA SNŮ 19. století!

Tato ryzím zlatem zušlechtěná ražba s portrétem starého panovníka je odkazem na jeho téměř 70-leté panování. Tím předstihl všechny panovníky své dynastie!
Detaily
Limitace 9 999 kompletních edic Materiál Měď
Hmotnost 40 g Rok vydání 2018
Rozměry Průměr 70mm x 30mm Kvalita leštěné razidlo
Doba v roce 2016 Zadní strana Panovníci Českých zemí
Přední strana Frantisek Josef I. Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) Materiál (detaily) Pozlacená měď   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství