Gigantická ražba "Dukát Karla IV."

Výr. č..: 8435764nyní 1795 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Na počest drahocenného originálu
  • S velkým panovníkem Karlem IV.
  • Gigantický formát: průměr celých 70 mm
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Historie české měny + s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Dukát Karla IV., zvěčněný na gigantu v podobě zlaté aplikace, znázorňuje tohoto mocného římsko-německého panovníka z dob pozdního středověku oděného v královském rouše, v rukách žezlo a říšské jablko. Narodil se v Praze r. 1316 jako syn Jana Lucemburského. O třicet let později se stal římsko-německým králem, r. 1347 králem českým a 1355 císařem římsko- německým. Za jeho vlády vzniklo ve vzkvétajícím "zlatém městě" na Vltavě intelektuální a kulturní středisko Svaté říše římské.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních kolekcí Materiál Měď
Hmotnost 110 g Rok vydání 2013
Rozměry Rozméry: 70 mm Kvalita Leštěné razidlo
Zadní strana Historie české měny Přední strana Dukát Karla IV.
Zušlecht?ní Postříbřené a pozlacené Materiál (detaily) Postříbřená měď
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství