Gigantická ražba „Císař František Josef I.“

Výr. č..: 9173643

namísto 2229 Kč


nyní 299 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Na počest posledního velkého evropského panovníka
  • Zušlechtěno ryzím zlatem (999/1 000)
  • S nákladnou barevnou aplikací a pravými Swarovski krystaly
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Císař František Josef I. + s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
František Josef I. se stal už ve svých 18 letech rakouským císařem, králem maďarským a českým. Jeho panování trvalo téměř 70 let od roku 1848 až do první světové války roku 1916. 24. dubna 1854 se oženil ve Vídni v Augustiniánském kostele s teprve 16-letou Alžbětou zvanou Sissi - byla to svatba snů 19. století. pár měl čtyři děti. V roce 1889 přežil císař František Josef I. těžké období: v lednu spáchal sebevraždu jeho syn a dědičný korunní princ Rudolf. V září 1898 zemřela císařovna "Sissi" v Ženevě na smrtelné zranění po atentátu. V čase vypuknutí první světové války v roce 1914 mu bylo již 84 let a zemřel o dva roky později.
Detaily
Limitace 9999 kompletních edic Materiál Měď
Hmotnost 110 g Rok vydání 2018
Rozměry Rozměry: Průměr 70 mm Kvalita Leštěné razidlo
Doba po roce 2016 Zušlecht?ní Pozlacené
Materiál (detaily) Pozlacená měď s barev. potiskem   
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství