Gigantická nová ražba „Double Eagle 1933“

Výr. č..: 8200864

namísto 1400 Kč


nyní 249 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Nová ražba nanejvýš vzácné mince Double Eagle 1933
  • Zušlechtěno ryzím zlatem 999/1 000
  • Gigantická novoražba nejdražší zlaté mince světa
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Zlatí giganti + s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Na vrcholu hospodářské krize vydal prezident Roosevelt nařízení, aby všechny mince Golden Eagle z roku 1933 byly po vyražení za účelem doplnění národních zásob zlata znovu roztaveny. 10 exemplářů uniklo svému osudu a nejprve beze stopy zmizelo; 9 se jich však zakrátko podařilo opět odhalit. Poslední ztracená mince Gold Eagle, objevená roku 1954 ve vlastnictví egyptského krále Faruka, byla vydražena v roce 2002 v aukčním domě Sotheby's za rekordních 7,6 milionu dolarů.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních kolekcí Materiál Měď
Hmotnost 110 g Rozměry Rozměry: 70 mm
Kvalita Leštěné razidlo Doba 2010 až 2015
Zadní strana Orel Přední strana kráčející Socha svobody
Zušlecht?ní Pozlacené Materiál (detaily) Pozlacená měď
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství