Gigantická národní ražba "Kde domov můj"

Výr. č..: 8203111nyní 1795 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Pamětní ražba zušlechtěná ryzím zlatem(999/1 000)
  • Nejvyšší kvalita ražby „leštěné razidlo“
  • Limitováno na pouhých 9 999 kompletních kolekcí
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Národní hymna s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Československý stát vznikl roku 1918 po 1. světové válce a rozpadu rakouskouherské monarchie. Společně se založením nového státu byly v rámci ústavy deklarovány symboly české státnosti - československá státní vlajka, státní znak a také státní hymna. První částí československé hymny se stala píseň z divadelní hry Josefa Kajetána Tyla Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačka uvedené v Praze v roce 1834. Hudbu k ní složil František Škroup.Ta se stala v roce 1918 československou hymnou a je dodnes českou národní hymnou.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních kolekcí Materiál Měď
Hmotnost 110 g Rozměry Rozměry: 70 mm
Kvalita Leštěné razidlo Doba 2016
Zadní strana Národní hymna Přední strana Kde domov můj
Zušlecht?ní Pozlacené Materiál (detaily) Pozlacená měď
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství