Čestná ražba “Tomáš Garrigue Masaryk“

Výr. č..: 9176401nyní 998 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 21% DPH plus poštovné a balné
  • Na počest jednoho ze zakladatelů Československa
  • Zušlechtěná ryzím zlatem
  • Vytvořená rukou mistra
Ano, chci bezpodmínečně využít všechny výhody a zvýhodněné ceny v rámci sběratelského servisu. Každé 4 týdny dostanu nezávazně k nahlédnutí a zcela bez rizika další vydání z mojí edice Prezidenti ČSR a ČR s 21 denním právem na vrácení zboží. Tak si zajistím pravidelné výhody úspor až do 10%! Toto ujednání mohu kdykoli (telefonicky nebo písemně) ukončit.

Popis položky
Tomáš Garrigue Masaryk (1850 až 1937) zahájil svou politickou kariéru založením skupiny "Realisté". Coby průkopník myšlenky založení první Československé republiky a její první prezident (od r. 1918 do r. 1935) se těšil největší úctě u svého národa i u Spojenců, kteří jeho plány podporovali. Jeho jednání bylo prodchnuto duchem liberálního, demokratického humanismu. V novém státě byl jedním z mála, kdo prosazovali myšlenku evropské integrace.
Detaily
Limitace 9 999 kompletních kolekcí Materiál Měď
Hmotnost 14,6 g Rozměry Rozměry: 33 mm
Kvalita Leštěné razidlo Doba 2010 až 2015
Zadní strana Český lev Přední strana Tomáš Garrigue Masaryk
Zušlecht?ní Pozlacené Materiál (detaily) Pozlacená měď
Sběratelský servis

Pokud si objednáte zboží včetně sběratelského servisu, znamená to, že budete automaticky (zpravidla v měsíčních intervalech) dostávat k nahlédnutí další vydání z této série (tzv. nákup na zkoušku), tzn., že dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 6 dní od jeho obdržení. Kupní smlouva je u dodávek v rámci edice účinná od obdržení zboží až Vaším schválením, nejpozději však po uplynutí šestidenní lhůty k nahlédnutí. Smlouva se považuje za schválenou, pokud od Vás během této lhůty neobdržíme písemné sdělení nebo nám dodané zboží nezašlete zpět. Mimoto mají spotřebitelé po schválení neomezené právo na odstoupení od smlouvy, jak je to uvedeno níže v bodě 4., takže máte vždy minimálně 27 dní čas na učinění konečného rozhodnutí. Vyhrazujeme si, že Vám již s úvodní dodávkou zašleme první zboží z edice – ušetříte tak za poštovné. Každý kus ze své sbírky si můžete zkontrolovat v pohodlí domova. Budete sbírat jen tak dlouho, dokud budete chtít. Pokud byste již nechtěli profitovat z našeho sběratelského servisu, můžete ho kdykoliv přerušit nebo úplně ukončit zasláním stručné zprávy na naši adresu.

Telefonické poradenství