11 zlatých mincí „Pýcha Afriky“

Výr. č..: 1739061nyní 32575 Kč
Doručitelné do 7 dní
Všechny ceny jsou včetně 0% DPH plus poštovné a balné
  • Jedinečná sada 11 zlatých mincí „Pýcha Afriky“
  • Nejvyšší kvalita, tzv. „leštené razidlo“
  • Pocta africké pýše – na počest jedinečné říše zvířat

Popis položky
Jedenáct afrických originálních zlatých mincí sjednocených v jedné sadě!
Poprvé v bouřlivých afrických dějinách se jedenáct států afrického kontinentu spojilo a emitovalo společnou sběratelskou sadu zlatých mincí. Tato historicky významná kolekce je poctou „Pýše Afriky“: hrdosti Afričanů na jejich původ, jejich národností i na rozmanitost světa zvířat.

Pocta africké pýše – na počest jedinečné říše zvířat!
Už jen to, že se dokázalo jedenáct afrických národů domluvit na emisi společné sady mincí z ryzího zlata, je mimořádnou zprávou pro všechny sběratele mincí na celém světě. A k tomu přichází ještě jedna důležitá zpráva, která bezprostředně způsobila rozruch: všech jedenáct originálních zlatých mincí je věnováno divoké zvěři černého kontinentu!

Společná akce afrických států: „Zachraňte naší přírodu“!
Chloubou afrických národů jsou nyní národní parky, kde žijí chráněná zvířata. To činí tyto unikátní zlaté mince v jedné sadě ještě více důležité: nikdy předtím se tak jednoznačně neupozorňuje na potřebu ochrany africké přírody! Země jako Gabon, Gambie, Somálsko, Pobřeží slonoviny, Tanzanie a Čad, stejně jako Rwanda, Niger, Mali, Guinea a Konžská republika se zůčastnily tohoto projektu: jedenáct zemí, jedenáct zlatých mincí - to je „Pýcha Afriky“!
Detaily
Limitace Celosvětově přísně limitováno napouhých 2 500 kompletních sad Materiál Z ryzího zlata (999/1 000)
Hmotnost 0,50 g Rozměry Průměr: 11 mm
Kvalita leštěné razidlo Nominální hodnota Různé
Doba 2016 Zadní strana Různé
Přední strana Různé Materiál (detaily) Z ryzího zlata (999/1 000)

Telefonické poradenství


Český Mincovní Obchod® používá Cookies, aby pro Vás mohl zabezpečit co nejlepší služby. Pokud chcete i nadále prohlížet naše webové stránky, potvrďte svůj souhlas s používáním Cookies.
x